O, bakłażany już są! – powiedział Tymcio patrząc przez okno na bażanty.

Menu & Search

Konkurs na najlepsze zdjęcie z nagrodą od To się wytnie!

fathersday_to_sie_wytnie

Lubię małe firmy, szyjące ubrania dla dzieci, często domowymi sposobami, lub w małych szwalniach. W ostatnich latach powstało wiele marek, które jakością wykonania i materiału oraz designem wyprzedzają o kilka długości ubrania z sieciówek. Jedną z takich firm jest To się wytnie. Lubię też oglądać zdjęcia, a ze wszystkich zdjęć, które znam, a które przedstawiają ojców z dziećmi, zdjęcie Leonarda Freeda zrobione ojcu dwójki dzieci przechodzących przez jedną z ulic Harlemu, latem 1956 roku, podoba mi się najbardziej. Jedno z drugim, połączone dało pierwszy konkurs na fathersday.pl.

KONKURS!

Razem z dwiema mamami, które założyły i z pasją prowadzą

fatherday_to_sie_wytnie

organizujemy konkurs fotograficzny, w którym do wygrania są dwie świetne, ręcznie szyte czapki, dla ojca i dziecka.

fathersday_to_sie_wytnie

Zasady są proste. Wystarczy, że do czwartku 19 marca prześlecie zdjęcie ojca z dzieckiem. Możecie przesłać zdjęcie Waszego dziecka, lub zdjęcie ze swoim tatą, którego motywem przewodnim są pozytywne emocje. Zdjęcie może być z dzisiaj, a może też być sprzed 20 lat. Najbardziej pozytywne i według nas najlepsze nagrodzimy nagrodą widoczną na zdjęciu powyżej.

Zdjęcia kierujcie na konrad@fathersday.pl lub wstawcie link w komentarzu poniżej.

Nie musicie niczego lajkować, choć oczywiście będzie nam bardzo miło, jeżeli to zrobicie bo warto nas poznać.

Organizatorzy:

fatherday_to_sie_wytnie

To się wytnie założyły mamy Anielki (4), Ignasia (3), Olka (2) i Stefka (1), chcąc wreszcie robić coś więcej niż siedzenie przy dzieciach.

I tym sposobem dwie mamy szyją dla dzieci przecudne kolorowe apaszki, czapki, szaliki i kominy w małych ilościach lub pojedynczych egzemplarzach!… Mamy tak się rozkręciły, że zaczęły szyć również dla dorosłych. Obecnie pracują nad pierwszą autorską kolekcją ubrań dla mam i ich dzieci. Wpadnijcie na fanpage zobaczyć efekty: facebook/tosiewytniepl

 

fathersday_logo

fathersday.pl to blog o ojcowskiej prozie życia. Prowadzi go Konrad, tata Oli. Woli Dickensa od Dostojewskiego, Beatlesów od Stonesów, Frosta od Szymborskiej i Przystanek Alaska od Przyjaciół. Inspirowany nazwami sklepów „Wszystko po 5zł i nie tylko!” prowadzi bloga o wszystkim co jest związane z ojcostwem. I nie tylko.

Życzymy wszystkim powodzenia i udanej zabawy! :)

Wyniki Konkursu

Obrady trzyosobowej komisji były burzliwe, ponieważ każde z nadesłanych zdjęć zdobyło co najmniej jeden głos. Po burzliwych dyskusjach zwycięzcą okazała się KasiaWalas, autorka bloga KAKAŁOO, autorka zdjęcia Ojciec i Syn. 

SONY DSC

 • Andrzej Ulvan Sieczkowski

  Konrad…namówiłeś mnie..Fotka jest całkiem normalna ale cholernie wiele dla mnie znaczy bo córkę widzę tylko podczas moich urlopów które mam ze 3 razy w roku..Sam jesteś ojcem więc domyślasz się jakie to może być trudne…Andrzej Sieczkowski

  • O, człowieku, wyobrażam sobie tylko jak trudne to musi być dla Ciebie widzieć córkę tylko trzy razy w roku! Domyślam się że tęsknota po obu stronach jest ogromna. Dzięki za zdjęcie, zwłaszcza taj wyjątkowe dla Was. Życzę dużo dobrego!

 • mili

  oj będzie wieczorem szperanie w zasobach 😀

  • A duże te zasoby? 😉

   • mili

    duuuuże. fajno, przy okazji zbierze się na rodzinne wspominki. 😀 miłego dnia.

 • kamil o

  dobre wychowanie córki w tradycji to podstawa

 • ufff, wyrobiłam się i wysłałam zdjęcie :)

 • Gabriela Wiśniewska

  u mnie jest jeszcze czwartek 😛 więc w końcu się zebrałam 😉 jednym z moich ulubionych zdjęć jest to, Adaś jak miał 2 latka, to tak się „uśmiechał” do zdjęć. tata się czasem „uśmiechał” razem z nim 😉 My się śmialiśmy, że Adaś robi potworka :)

  • Hehe, Olce jak powiesz, żeby się uśmiechnęła, to tak to zrobi, że czasem ciarki przechodzą 😉

 • Dziękuję bardzo :)

Type your search keyword, and press enter to search