O, bakłażany już są! – powiedział Tymcio patrząc przez okno na bażanty.

Menu & Search

Kartka z urlopu

fathersday_urlop

Po siedmiu miesiącach prowadzenia bloga potrzebowałem urlopu. Za dużo miałem na głowie. O dziwo, w ciągu ostatnich tygodni, podczas których nic właściwie nie działo się na stronie, na moją skrzynkę mailową otrzymałem: 

1. Propozycję wydania książki o tacierzyństwie na podstawie wpisów na blogu od jednego z niszowych wydawnictwo (odrzuciłem)

2. Propozycję przedruku tekstu w jednym w tygodników, którego strona internetowa ma dużo ponad 2.000.000 (tak, sześć zer) unikalnych użytkowników miesięcznie (odrzuciłem)

3. Kilka propozycji współpracy barterowej (odrzuciłem)

4. Zostania redaktorem dwóch zakładek blogowych na stronie produktowej jednego z producentów wyrobów medycznych dla dzieci (odrzuciłem)

5. Napisania kilku tekstów dla jednego z portali (odrzuciłem)

6. Kilka innych mniejszych propozycji (odrzuciłem)

7. Kilkanaście maili pisanych przez osobą ze schizofrenią paranoidalną przestrzegających mnie przez agentami zawodowymi umieszczonymi w korporacjach, którzy szpiegują, podsłuchują, namawiają do złego i korumpują (nie przeczytałem więcej niż to co w tytułach)

Zastanawiam się teraz czy bardziej opłaca mi się prowadzić bloga dalej, czy jednak nie pisać już nic i czekać na kolejne intratne propozycje. Mówiąc poważnie jednak, to niedługo wracam – będzie kilka wpisów o najlepszej książce o wychowaniu, którą ostatnio przeczytałem, o rozmowach z Olką, o moich rodzicach i kilku jeszcze innych rzeczach. Do tego czasu odpoczywam od bloga, w wolnych chwilach tylko (raz może dwa razy na tydzień) zaglądając na moje ulubione blogi.

Z pozdrowieniami.

 • bacz

  nie wspomniałeś o kilku propozycjach spotkań w celu spożycia, które też odrzuciłeś 😉

 • Zauważyłem już Twoją aktywność na innych blogach :-) Ja też dostałem intratną propozycję od osoby, która zbyt dosłownie zrozumiała tytuł mojego bloga, ale o tym pochwalę się za jakiś czas na Fanpage :-)

  • Miałem teraz dwa dni urlopu więc trochę nadrabiałem zaległości. Czekam zatem na opis propozycji rodzinnych porachunków 😉

  • Też czekam na ten tekst. Może być ciekawie.

 • Można to nazwać urlopowym szaleństwem 😉 gratuluję tak czy inaczej :)

 • Czuję się zaszczycona. Mniemam, że skoro u mnie komentujesz, to mój blog należy do Twoich ulubionych (???) Jeśli tak, to muszę się otrząsnąć z szoku.
  Jak już wypoczniesz i naładujesz akumulator, wracaj z dobrą petardą. Będziemy czekać :)

 • No wreeeszcie. Ostatnia propozycja brzmi nader niepokojąco, więc zastanów się czy takie długie przerwy są aby na pewno bezpieczne. Ale rozumiem, ja też potrzebowałam się wyłączyć w ostatnim miesiącu. A teraz czekamy na nowe teksty, więc proszę się tam nie obijać 😉 Pozdrawiam !

 • Wracaj do nas 😉

 • Ta ze schizofrenią to może jakaś stęskniona fanka, której się rzuciło na głowę…

 • Aga z www.makeonewish.pl

  Jak dobrze, że wrócisz.. czekałam na jakiekolwiek teksty i miło mi, że będą wpisy o rodzicach i Oli. Ja nie wyobrażam sobie byś przestał pisać. Zbieraj więc siły, bo czekamy :)

 • Aga z www.makeonewish.pl

  A odnośnie odrzucania propozycji wydawnictw.. musiałam odrzucić już kilka, bo choć współpracę chętnie bym nawiązała (chodziło o propozycję książek dla dzieci: teksty piosenek, wierszyków, opowiadania z morałem) to nie jestem w stanie pisać na zawołanie na wybrany przez kogoś temat na wybrany przez kogoś termin. No nie umiem i już. Wtedy w głowie jedna wielka dziura i brak pomysłów. Najbardziej lubię pisać spontanicznie o tym co w duszy gra

 • Ale każda z propozycji łechcze fajnie ego, co nie? 😉
  Ps. Widzę, że odpoczywasz bo i komentarze u mnie się pojawiły 😀

 • Matko Zabawko

  Odpoczywaj i wracaj 😉

 • Wreszcie się tu dostałam :) Kiedy zaglądałam ostatnio (oczywiście w nocy) zawsze trafiałam na przerwę techniczną.
  No, dość już się byczyłeś 😉 Czekam na nowe teksty!

 • Konrad, czekamy na więcej:) Pozdrawiam!

 • Każdy potrzebuje przerwy, ja też mało tworzę ostatnio. Pozdrawiam tatuśku:)

Type your search keyword, and press enter to search